Generální partner

Česká spořitelna, a.s.

www.csas.cz CS_logo_general

Česká spořitelna patří mezi jedničky na trhu hypotečních úvěrů a dokáže nabídnout rozmanitá řešení podle potřeb svých klientů. Kromě široké nabídky produktů a služeb, které se vztahují k bydlení, drží Česká spořitelna hypoteční sazby skutečně nízko. Klientům jde naproti také speciálními zvýhodněnými akcemi, které přesun do vlastního bydlení usnadní – ať už se jedná o garantované sazby, či doplňkové služby.

Partneři

Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

www.isover.cz Člen CPDIsover_logo

Kompletní nabídka sortimentu tepelných, zvukových a protipožárních izolací značky ISOVER zahrnuje produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení v té nejvyšší kvalitě.
ISOVER dlouhodobě podporuje a rozvíjí strategii Multi-Komfortního domu – bydlení s nejvyšším tepelným a akustickým komfortem, trvale čistým a zdravým vzduchem v interiéru, požární bezpečností, a to vše při nízkých nákladech na provoz a ohleduplnosti k životnímu prostředí.
ISOVER letos slaví výročí 50 let výroby čedičové izolační vlny v Častolovicích.
Isover_NF333 IMG_3881 DSC_5568

E.ON Česká republika, s.r.o.

www.eon.cz EON_logo

E.ON A PROJEKT SMART CITY
Cílem projektu je spolupráce s městy na jednotlivých projektech Smart City. E.ON klade v těchto projektech, vzhledem ke svému know-how, důraz na témata související s inteligentní energetikou. Partnerem projektu je Czech Smart City Cluster, z.s., což je nová platforma pro rozvoj a podporu tzv. inteligentních měst v Česku, spojující zástupce byznysu, akademického světa a odborné veřejnosti. Mezi jeho zakládající členy patři kromě E.ON i firma Schneider Electric, ČVUT, Česká spořitelna či Technologické centrum Písek. Memorandum o spolupráci je podepsáno již s 19 městy.
Elektromobilita E.ON_foto Elektromobilita E.ON_foto2

HELUZ cihlářský průmysl v. o. s.

www.heluz.cz Člen CPDHeluz_logo

Firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. již více než 130 let pro vás vyrábí tradiční stavební materiál.
Neprodáváme jen cihly, ale komplexní cihelný stavební systém, se kterým zvládnete postavit hrubou stavbu rodinného domu snadno a rychle. Máme řešení hrubé stavby pro nízkoenergetické i pasivní domy v jednovrstvé konstrukci – bez potřeby dodatečného zateplení.
Nejsme běžná firma, jsme mnohem víc, jsme rodina. Výrobě cihel se věnujeme už od roku 1876. Tehdy Jan Řehoř v Dolním Bukovsku postavil první žárovou pec a z vytěžené hlíny vypálil první cihly. Začal tím dlouhý příběh, za kterým se můžeme každý den s hrdostí ohlédnout. Cihlářská hlína je krásný přírodní materiál, který má jedinečné vlastnosti. Dobře vypálená je tvrdá jak kámen, zároveň však prodyšná, s přesnými detaily. V létě chladí a v zimě hřeje, nabízí příjemný a zdravý domov.
Heluz - HEVLÍN2 Heluz - Michalovice 4

Schiedel, s.r.o.

www.schiedel.cz Člen CPDSchiedel, s.r.o.

Společnost Schiedel, s.r.o. je vedoucí firmou v oboru spalinových cest a komínových systémů. Již 70 let se zabývá vlastním vývojem a testováním komínů a jako jediná v Evropě nabízí kompletní portfolio výrobků z různých materiálů, pro všechny typy spotřebičů a pro všechny typy domů, včetně pasivních. Dnes zaujímá společnost Schiedel, s.r.o. ČR důležitou pozici mezi významnými tuzemskými výrobci stavebních materiálů a díky univerzálním i speciálním komínovým systémům vychází vstříc stoupajícím nárokům na ekologické a energeticky i ekonomicky úsporné vytápění a ukazuje nové cesty v této oblasti.
Deltaspis_1 DSC00601 Nehv_kopie

Skanska Reality a.s.

www.skanska.cz/reality Skanska Reality a.s.

Čtyřka je pro Skanska důležitým číslem. Aktuálně je totiž společnost čtvrtým největším developerem v Evropě a i v Praze dlouhodobě patří mezi čtyři nejvýznamnější hráče. V metropoli doposud vytvořila 7 000 nových domovů, v nichž žije přes 16 000 lidí. Protože si uvědomujeme, že pořízení nového domova je jedním z nejzávažnějších životních rozhodnutí, každá jednotlivost v našich projektech vychází z důkladné znalosti životního stylu našich klientů. Důležitá je pro nás také environmentální a společenská odpovědnost a v souvislosti s tím dbáme na to, aby všechny naše projekty vznikaly v souladu se svým okolím.

project U cukrovaru_Hubnerky_Praha Modřany project Botanica_Praha-Jinonice (2) IMGF2126

Xella CZ, s.r.o.

www.ytong.cz Člen CPDXella CZ, s.r.o.

Xella je nadnárodní výrobcem a prodejcem kompletního stavebního systému značky Ytong. Do jejího portfolia patří také akustické vápenopískové tvárnice Silka a nehořlavé minerální desky Multipor pro vnější i vnitřní zateplení. Společnost je zastoupena ve více než 30 zemích všech kontinentů. Své významné postavení na trhu stavebních materiálů si Xella získala díky promyšlenému sortimentu produktů, které mají výborné tepelněizolační vlastnosti a jsou zárukou vysoké kvality pro zdravé a úsporné bydlení. Zodpovědný přístup k ekologii a dlouhodobě udržitelnému rozvoji ve stavebnictví potvrzují mezinárodní certifikáty LEED a BREEAM.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA rd-hamry-030 xella-obr

Partneři – vystavovatelé

A-SPEKTRUM s.r.o. – středisko NÁPADY PRO DOMY

www.napadyprodomy.cz A-SPEKTRUM s.r.o. – středisko NÁPADY PRO DOMY

Sbíráme a dále poskytujeme informace o novátorských řešeních pro úsporné domy, byty a zahrady. Využíváme k tomu vlastní databanku a dlouholeté zkušenosti s projektováním a poradenstvím. Nabízíme sdílení chytrých nápadů pro budoucnost, vyznačující se zejména úsporami energie, vody a surovin, ale i ochranou životního prostředí a příspěvky pro vyšší soběstačnost a udržitelnost.

ASIO, spol. s r.o.

www.asio.cz

Společnost pracuje v oboru vývoje, výroby a dodávek technologií pro čištění odpadních vod, úpravu vod a čištění vzduchu. Široké spektrum dodávaných vodohospodářských produktů nachází uplatnění při hospodaření s dešťovou vodou, recyklací vody a energetických optimalizací provozů.

nadrz-na-vodu-as-mona-01 cistirna-sedych-vod-pro-rodinny-dum

ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.

www.youtube.com/user/ASTINGCZ Člen CPD

Již 11. let projektuje a staví výhradně pasivní domy. Vyvíjí a distribuuje stavení systémy MAXPLUS (aku). Novinkou firmy je s nimi plně kompatibilní produkt UNIVERZÁLNÍ MALOFORMÁTOVÉ PLASTOVÉ BEDNĚNÍ, k vytváření ideálních stěn masivních pasivních domů i dalších monolitických konstrukcí.

CIKO s.r.o.

www.ciko-kominy.cz Člen CPDCIKO s.r.o.

Výrobce a dodavatel keramických a nerezových komínových systémů CIKO, které nabízí řešení pro odkouření libovolného spotřebiče a všechny druhy paliv. Kromě vlastních komínů nabízíme rovněž parotěsné prostupy CIKO STOPER pro bezpečné zabudování komínu do konstrukce z hořlavých materiálů.
CIKO komíny Realizace CIKO Nerez s parotěsným prostupem

DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.

www.dafe.cz Člen CPDDAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.

Jsme český výrobce plastových a hliníkových oken, dveří, zimních zahrad s 24-letou tradicí. Od založení se opíráme o výrobní strategie postavené na kvalitních systémech. Nabízíme tak výhody silných partnerů, kteří přinášejí inovativní řešení, nové technologie a vysoké normy kvality.
MNF_8862

Evora CZ, s.r.o.

www.evora.cz Člen CPDEvora CZ, s.r.o.

Fitcraft Energy, s.r.o.

www.fitcraftenergy.cz Fitcraft Energy, s.r.o.

Výrobce velkokapacitních akumulátorů a unikátního konceptu hybridních systémů SAVEBOX pro výrobu a akumulaci elektrické energie z obnovitelných zdrojů. Po mnohaletých zkušenostech s průmyslovou akumulací přicházíme na trh s výrobkem určeným pro rodinné domy – SaveBox HOME. Udělejme z pasivního domu dům aktivní!

fe_sbh_infografika Fitcraft2_w_logo2

GT Energy s.r.o.

www.gt-energy.cz GTEnergy_web

Dodavatel moderních technologií pro šetrné budovy. Tepelná čerpadla pro vytápění a chlazení, plynová tepelná čerpadla a chladiče, mikrokogenerační jednotky, vysokoteplotní tepelná čerpadla EcoCute pro přípravu teplé vody, výměníky pro využití odpadního tepla.
1470138_635761989808741_585317807_n DSC_8750x

HAIDY International a.s.

www.haidy.cz Člen CPD

HAIDY a.s. je česká firma s výrazným proklientským přístupem. Od roku 2006 se zabývá vývojem HW a SW se specializací na inteligentní řízení domácností. Zajišťujeme komplexní a kvalifikovanou dodávku (návrh, projekce, realizace a servis) inteligentního řízení domu a návazných technických systémů.

final1 final2

KONCEPT EKOTECH s.r.o.

www.koncept-ekotech.com Přidružený člen CPD

Firma KONCEPT EKOTECH je dlouholetým specialistou v oblasti hospodaření s vodou. Pro technická zařízení budov a průmysl nabízí systémová řešení filtrace, úpravy vody a její desinfekce, navrhuje ucelené systémy pro úsporu vody a energie, její rekuperaci z odpadní vody a využití alternativních zdrojů.

PRAŽÁK s.r.o.

www.prazak.cz Člen CPDPRAŽÁK s.r.o.

Tradiční výrobce od r. 1925, který se specializuje na dřevěné okna, eurookna, dřevohliníkové okna a vchodové dveře, posuvné dveře – HS portály, výlohy, zimní zahrady a bezrámové zasklení pro nízkoenergetické, pasivní, nulové i plusové domy. Provádí demontáž, montáž a dodává příslušenství. ISO 9001.
IMG_3134b IMG_6141

Prezentace Rakouských firem

www.advantageaustria.org/cz

aluplast Austria GmbH (www.aluplast.at): Okenní a dveřní profilové systémy
ISOCELL GmbH (www.isocell.at): Celulózová izolace
Poloplast GmbH (www.poloplast.com): Plastové potrubní systémy
Thermokon Components GmbH (www.thermokon.at): Bezdrátové řízení budov
Velox Werk GesmbH (www.velox.at): Ekologické stavební systémy

rakousko-obrazek-na-web-konference

PROPASIV s.r.o.

www.propasiv.cz Člen CPD

Zamezení vzniku tepelných mostů od drobných detailů až po izolaci velkých ploch.

prah-hs-cl propasivblock-zh-cl

SLAVONA, s.r.o.

www.slavona.cz Člen CPDSLAVONA, s.r.o.

Společnost Slavona, s.r.o. je tradičním českým výrobcem dřevěných oken a dveří na zakázku. Vyvíjí okenní a dveřní profily pro pasivní domy, získala certifikáty Passivhaus Institutu v Darmstadtu. Díky unikátní moderní technologii výroby dosahuje precizního zpracování a vyrábí speciální složité prvky.

prg_insp1  HS_portal_PROGRESSION

Stanislav Martínek

www.rekuperace-martinek.cz Člen CPDStanislav Martínek

Realizujeme rekuperace od fáze plánování, přes návrh projektu, montáž vzduchotechniky až po vyladění a servis rekuperační jednotky.

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

www.zehnder.cz Člen CPDZehnder Group Czech Republic s.r.o.

Zehnder patří k technologické a designové jedničce v oboru designových koupelnových a bytových radiátorů, stropních sálavých panelů pro vytápění a chlazení a komfortního větrání s rekuperací tepla. NOVINKA – větrací jednotky nové generace Zehnder ComfoAir Q a decentrální jednotky s entalpickým výměníkem.
Zehnder1 Zehnder2

Pořadatel
Generální partner
Partneři
Partneři vystavovatelé